محصولات

خانه   /   محصولات

HIGH-LEIT SCADA

نرم‌افزار اسکادا با معماری client-server، امن، مقیاس‌پذیر، کاربردی و راهکاری قابل اعتماد برای کلیه امور زیرساختی در مقیاس متوسط و بزرگ می‌باشد. که بطور مداوم و با توجه به نیازهای کارفرمایان از قبیل مدیریت منابع، تعمیر و نگهداری و ... در حال به‌روزرسانی است.بیشتر

RTUs and PLCs

RTU های نوآورانه، ACOS، یک نسل جدید از تکنولوژی پیشرفته برای زیرساخت‌های انرژی، سیستم‌های انتقال و توزیع انرژی، سیستم‌های حمل و نقل، اتوماسیون و انتقال داده‌ها برای کارخانه‌های صنعتی است.
بیشتر

ACOS CPS

بخش مهمی از سرمایه گذاری صورت گرفته در صنایع نفت و گاز و آب را سرمایه گذاری در خطوط لوله و نگهداری از آن تشکیل می‌دهد. استفاده از نرم‌افزار‌های هوشمندی همچون ACOS CPS منجر به کاهش قابل توجهی از هزینه‌های نگهداری و مراقبت از خطوط لوله شده و از سرمایه گذاری‌های اضافی جلوگیری وهمچنین زیان‌های عملیاتی که بعلت آسیب دیدگی خطوط لوله به دلیل خوردگی می‌باشد را به شدت کاهش می‌دهد.

بیشتر

ACOS NMS

نرم افزار SCADA با همان ساختار و فعالیت‌ های کارکنان و تفاوت در کسب و کار، ارائه منابع جدید بیته مدیریت تامین IDS راه‌حل از یک منبع واحد است.


بیشتر

CAIGOS GIS

برق، آب، گیاهان گاز، برنامه ریزی و نشانه جغرافیایی منبع برای زیرساخت‌ های حمل و نقل و راه‌حل‌ های موفق به سازمان ملل متحد CAIGOS GIS، IDS یک زیرساخت قدرتمند برای یکپارچه سازی کسب و کار با راه‌حل‌ های SCADA فراهم می‌کند.

بیشتر

MODEM

رادیوی بدنه زمینی تترا، موییه اروپایی از استاندارد ارتباطی (ETSI) توسعه یافته توسط حرفه ای شبکه تلفن همراه (GSM) یلولی استاندارد ارتباطات رادیویی تلفن همراه است که از ویژگی‌های پشتیبانی می‌کند.

بیشتر